2008. december 31., szerda
2008. december 11., csütörtök
Vidám szinességek-szines vidámságok!!
Nagy Karácsony...
Szintén Karácsonyra ajánlom Barna kollekcionkat.Mindamellett, ezek a termékek megállják a helyüket az év bármely szakaszában ajándékként vagy csak úgy...
Bárki örülne egy aprócska, vagy épp nagyobb ékszerdoboznak mangó fából, vagy konyhai kiegészitőnek esetleg egy egyszálas vagy többszálas váznak, mert hát a virágnak mindenki örül!!
Van itt még gyümölcs tartó is, és egy különleges képkeret sötétbarnára pácolva!
Kellemes Ünnepeket!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


