2008. december 31., szerda
2008. december 11., csütörtök
Vidám szinességek-szines vidámságok!!
Nagy Karácsony...
Szintén Karácsonyra ajánlom Barna kollekcionkat.Mindamellett, ezek a termékek megállják a helyüket az év bármely szakaszában ajándékként vagy csak úgy...
Bárki örülne egy aprócska, vagy épp nagyobb ékszerdoboznak mangó fából, vagy konyhai kiegészitőnek esetleg egy egyszálas vagy többszálas váznak, mert hát a virágnak mindenki örül!!
Van itt még gyümölcs tartó is, és egy különleges képkeret sötétbarnára pácolva!
Kellemes Ünnepeket!
2008. november 14., péntek
Karácsony
Lassan elindul a Karácsonyi forgatag...
Sajnos azt veszem észre, hogy minden évben egyre jobban előre tolódik a készülődés a nagy áruházakban, szinte októberben már karácsonyi diszben pompáznak a bevásárlóközpontok, ezzel vásárlásra serkentve!!!
Ez nekem sem tul szimpatikus, viszont most már én is időszerűnek érzem kirakni a karácsonyi kínálatunkat!!! Angyalkák díszek és teríték!
November végén pedig megérkeznek a vázáink, gyertyák és ékszerdobozok!
Ha már túl kell esnünk ezen a nagy ünnepen tegyük azt szépen hangulatosan feldíszített lakásban és környezetben!!!
Jó készülődést!!
2008. november 5., szerda
2008. november 4., kedd
Meg kell említeni, azt amire nagyon büszke vagyok, hogy ilyen fiatal üzlet ilyen sűrűn szerepelhet Magyarország egyik legszínvonalasabb és legnépszerűbb lakáskultúrával és design-nal foglalkozó lapjában!!Ami nem más mint az Elle Dekor!
Itt meg is köszönném Zitának és Katának!!
Akik tökéletes ízléssel rendezgetIk a tárgyainkat, bútorainkat az Elle-ben!
A bal oldali képen a kis szőrös puff való tőlünk a jobb oldalon pedig az ágas gyertyatartó az asztalon illetve a barna étkezőszék!!
Kulináris Konyha
Sajnos nem találtam még fotót (de keresem...), mindenképpen le kell írnom, hogy a mi kis üzletünk különleges ,mégpedig két üzlet vagyunk egy helyen.
A földszinten található az Indoo Home(Indonéz-Balinéz Bútorok,kiegészítők És thaiföli kiegészítők).www.indoohome.hu
Az emeleten pedig a Kulináris Konyhastúdió, olasz konyhabútorokat találhattok itt plusz nagyon sok ötletet, különleges eszközökkel dobhatjátok fel megunt konyhátokat esetleg anélkül hogy kicserélnétek az egészet!!
Gyertek el és győződjetek meg róla.
www.kulinariskonyha.hu
2008. november 2., vasárnap
Első!
Most írok először, remélem ezután egyre több bejegyzés lesz...
Holnap lehetőleg rakok fel fotókat is, a termékekről és a boltról is!!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









