Sajnos azt veszem észre, hogy minden évben egyre jobban előre tolódik a készülődés a nagy áruházakban, szinte októberben már karácsonyi diszben pompáznak a bevásárlóközpontok, ezzel vásárlásra serkentve!!!
Ez nekem sem tul szimpatikus, viszont most már én is időszerűnek érzem kirakni a karácsonyi kínálatunkat!!! Angyalkák díszek és teríték!
November végén pedig megérkeznek a vázáink, gyertyák és ékszerdobozok!
Ha már túl kell esnünk ezen a nagy ünnepen tegyük azt szépen hangulatosan feldíszített lakásban és környezetben!!!
Jó készülődést!!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése